Pavyzdžiai

Šilkografinės dekolės tai pats populiariausias ir kokybiškiausias keramikos bei stiklo gaminių dekoravimo būdas. Šia technologija yra dekoruojami tiek suvenyriniai, tiek profesionaliam naudojimui skirti indai. Paruošiami norimo vaizdo/logo elementai skaidomi spalvų skalėje spausdinimui šilkografijos technika, o vėliau rankinio darbo procese klijuojama, pernešant per vandenį ant gaminių paviršiaus. Galutiniame procese gaminys po dekoravimo yra kaitinamas krosnyje. Taip dekoruoti gaminiai puikiai tinkami plauti indaplovėje. Procesas yra gan ilgas ir imlus laikui bei sanaudoms, todėl rekomenduojamas masiniams tiražams, bent jau nuo 24vnt. Dekoruojant šia technologija nėra ribojamas dekoruojamo gaminio plotas - galimos tiek smulkios detalės, tiek vaizdas aplink visą gaminį, tiek ant rankenėlių, dugno ar puodelio viduje!
Tamografija, tai dekoravimo metodas, kurio metu vaizdas ant gaminio pernešamas tiosiogiai spacialios kempinės (tampono) pagalba. Toks dekoravimo būdas ant keramikos ar stiklo gaminių yra greitesnis, nei dekoravimas šilkografinėmis dekolėmis, nes išvengiama klijavimo. Tampografine spauda atliktas dekoravimas yra užkaitinamas krosnyje, todėl dekoruotus gaminius galima plauti indaplovėje. Šia technologija taip pat galima dekoruoti plastikinius, medinius bei metalinius gaminius! Šios dekoravimo technologijos pagrindinis minusas yra ribotas spaudos ant gaminio dydis, kurį labai įtakoja gaminio išlinkimas bei forma.
Sublimacinė spauda naudojama keramikos, stiklo ir metalo gaminių dekoravimui. Šia technologija galima spausdinti daugiaspalvio dizaino sprendimus ir nedideliais tiražais, net nuo 1vnt. Šiame procese naudojami organiniai dažai, todėl nepatartinas dažnas plovimas indaplovėje. Pagrindinis sumblimacinės spaudos minusas yra tas, kad šia technologija galima dekoruoti tik specialiai paruoštus paviršius, todėl gaminių asortimentas yra gan ribotas!
Graviravimas - tai medžiagos paviršiaus struktūrinių savybių formavimas, veikiant jį lazerio spinduliu. Kompiuterizuotas proceso valdymas užtikrina didelį, net ir smulkiausių detalių tikslumą. Graviravimas dažniausiai atliekamas ant metalinių, medinių ar stiklo gaminių. Turime galimybę atlikti tiek plokščių, tiek lenktų paviršių graviravimą - tam naudojame specialų rotacinį mechanizmą. Kadangi graviruojant gaminį yra tiesiog "nuimamas" jo paviršiaus sluoksnis tai vaizdas negali būti pasirenkamos spalvos, o tiesiog priklauso nuo to iš ko yra pagamintas. Beje, pastaruoju metu atsirado keramikos ir metalo gaminių, kuriuos graviruojant atsiveria tam tikra spalva, nes ja yra nudažytas gaminys po specialiu sluoksniu! 
Skaitmeninė spauda, tai technologija, kuriai nereikia didelių tiražų, nes nereikia formų gamybos. Šią technologiją galime pasiūlyti pagaminti tiek pakuotę jūsų pasirinktiems produktams, tiek specialius įdėklus į kelioninius puodelius. Taip pat skaitmeniniu UV spaudos printeriu galime dekoruoti plastikinius ir plastiku dengtus metalinius gaminius daugiaspalve spauda, nedideliais (dešimtimis skaičiuojamais) tiražais arba atlikti šių gaminių personalizavimą.